Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

GİZLİLİK ve GÜVENLİK POLİTİKALARIMIZ

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. ortopedireyonu.com da kullanılan hiçbir bilgi diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. ortopedireyonu.com müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına riayet eder. Bazı durumlarda bankadan ya da firmamızdan sözlü olarak , “ihtiyaç duyulursa” yazılı olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız ya da firmamız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın ve firmamızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan ve sitemize kayıt olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.Önemli Hatırlatma : Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılamaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir. Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır. Sadece Adrese Teslimat Yapılır... Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle ürün teslimatı yapılamaz.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ VE VERİ GÜVENLİĞİ

Bilgilerinizi ve mahremiyetinizi korumak ortopedireyonu.com. da en önemli konulardan birisidir. Bu bilgiler; müşteri, bayi veya bayi yetkililerinin isimleri, adresi, telefonu, e-mail'i ..vs gibi bilgiler olabilir. ortopedireyonu.com. bu bilgileri sadece kendi iş amaçlarına uygun bir şekilde kullanır. Bu hassas ve kişisel bilgiler en yüksek güvenlik standartlarında saklanmaktadır: Ve bu bilgiler T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde; yalnızca yetkili personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle korunmaktadır. Bu sistem ayrıca tüm veri tabanımızın güvenliğinden de sorumludur.ortopedireyonu.com bu bilgileri hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını, satmayacağını ve hiçbir şekilde kötüye kullanmayacağını taahhüt eder. ortopedireyonu.com müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına riayet eder.

KREDİ KARTI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ GARANTİSİ

ortopedireyonu.com sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknolojiler kullanılarak yapılandırılmıştır. Hiç bir zaman ve hiç bir koşulda ortopedireyonu.com müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklayamaz, kayıt edemez. Hiç bir ortopedireyonu.com çalışanı da ortopedireyonu.com müşterilerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Dolayısıyla kredi kartı bilgilerinizi hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz. Bu zaten kullanılan güvenlik sistemi ile de (SSL) mümkün değildir. Bu amaçla, sipariş işlemleri sırasında Kredi Kartı Güvenliğiniz için; dünyanın kabul gördüğü Rapid SSL 128-bit güvenlik sistemi kullanılır. Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, ve bu şekilde yola çıkar. Transfer esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. SSL teknolojsi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi sebebiyle dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Internet Explorer, Netscape..vs) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; -http- ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen -https- (secure pages) ile başlayan adresleri gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren KİLİT işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Netscape Navigator ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur. ortopedireyonu.com. belirlediği bu güvenlik standartlarına uygun kalabilmek için; veri güvenliği ve internet teknolojisi şirketlerinden sürekli profesyonel destek almaktadır. Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Saygılarımızla.

Notice: Undefined index: information_id in C:\Inetpub\vhosts\ortopedireyonu.com\httpdocs\catalog\view\theme\ozcgrup\template\information\information.tpl on line 12
Ortopedi Reyonu Footer Banner